понеділок-п'ятниця:9-19
субота:10-15,неділя:вихідний

Влаштування газонів

5d1520f4cb89a
від
грн./сотка

Красивий свіжо-зелений газон - важливий елемент садової території.

Переваг створення газону безліч, тому ми  пропонуємо облаштувати посівний або рулонний газон, а також гідропосів на сильних схилах. Самому зробити газон досить складно, потрібно розбиратися у видах трав, вчасно засівати ділянку та слідкувати за відсутністю бур’янів. Рулонний газон облаштувати набагато простіше. Не потрібно чекати, коли виросте трава, ви отримуєте вже готовий шар грунту з відбірною зеленню. Який би спосіб влаштування газону ви не обрали, наші фахівці допоможуть оформити його якнайкраще.

Газон в ландшафтному дизайні служить основним фоном, на якому створюються композиції з деревно-чагарникових і квіткових рослин, розміщуються малі архітектурні форми. Крім того, газони затримують шум, поглинають пил. Газонні рослини володіють чітко вираженою фітонцидною дією, що очищає ґрунт і повітря від шкідливих мікроорганізмів. Окрім санітарно-гігієнічного і естетичного призначення, газони виконують і ряд чисто технічних функцій: закріплення укосів і так далі.

  Догляд за газоно м повинен проводитися з моменту появи сходів до кінця життя травостою. Особливо ретельного догляду потребують молоді газони першого та другого років життя. Ніжні, слабко вкорінені молоді рослини особливо чутливі до нестачі вологи, перегріву, витоптування, скошування. Ходити по молодому газону забороняється. У разі необхідності (поливи, підсіви, видалення бурянів) слід використовувати легкі переносні щити з фанери та взуття, що не залишає слідів.

Facebook comments