понеділок-п'ятниця:9-19
субота:10-15,неділя:вихідний

Туя західна сорт Columna (Thuja occidentalis Columna) 120-140 см.

120-140 см.
Висота

Туя західна Колумна відноситься до вузького, вертикального, колоноподібного сорту туї західної і характеризується швидким ростом. Рослина вважається єдиним сортом колоноподібної туї, виростаючим у висоту більше 8 м. Максимальна висота туї — 10 метрів, діаметр — 1,5 метра, до 10-ти років виростає приблизно до 3 м. З кожним роком додає у зрості 15 см вгору і 5 см вшир. Крону має конічну, густу. Хвоїнки лускаті, темно-зелені, блискучі, зберігають своє забарвлення і в зимовий час. Шишки ростуть рідко, коричневого кольору, мають довгасту, яйцеподібну форму і довжину близько 1 см.

Місце для посадки: Можна здійснювати висадку туї західної Колумна на добре освітленому і трохи затіненому місці. Добре якщо це буде захищена від вітру місцевість. При присутності ґрунтових вод, рекомендується встановлювати дренаж. Більшу перевагу віддає родючим ґрунтам, не терпить посухи. Ґрунт підходить і кислий і лужний. Рослина вважається самим морозостійким серед всіх сортів західних колоноподібних туй.

Особливості: Деревце невибагливе, найчастіше застосовується у створенні високих живоплотів, висота яких коливається від п'яти до восьми метрів. Стрижку туї західної Колумна здійснювати необов'язково, тільки якщо є бажання отримати кілька стовбурів, від одного до трьох. Відрізняється найшвидшим зростанням вгору серед усіх туй.

Facebook comments