понеділок-п'ятниця:9-19
субота:10-15,неділя:вихідний

Туя східна сорт Aurea Nana (Thuja orientalis Aurea Nana) 50-60 см.

50-60см.
Висота

Туя східна (Thuja orientalis), іноді іменована біота східна східний (Platycladus orientalis), туя східна біота ((Biota orientalis) або її карликовий різновид - туя східна Ауреа Нана (Thuja orientalis Aurea Nana) - останнім часом витісняється культурою туї західної. В основному , це пов'язано з тим, що туя західна менш светолібюва і більш тенеустойчіва. Однак на сонячному, добре освітленій ділянці туя східна може добре прижитися і стати прикрасою ландшафтного пейзажу. Можлива приживлюваність Aurea Nana і на тінистих ділянках, але в цьому випадку крона НЕ буде формуватися правильно. Туя східна пірамідальна ідеально підходить для виготовлення вітрозахисних живоплотів або для прикраси набули останнім часом широкого поширення кам'янистих садів.

Форма: найбільш популярна в Європі форма жовтої туї яка відмінно зарекомендувала себе в Україні. Компактне без стрижки повільно ростуче дерево вічнозелене дерево з щільною яйцевидною формою крони. Пагони щільні, вертикально розташовані, ніжні, золотисто-жовті.

Розмір: після 10 років досягає висоти 0,7м. Дуже перспективна рослина для східної Європи у світлі світової тенденції до зменшення розміру домашнього саду і декоративних сортів. Купуючи рослину не піддавайтеся на спокусу великого розміру за малі гроші. Перевірка опису сорту або консультація професійного продавця убезпечить Вас від тягаря несподіваних розмірів. У 70-х роках покупці декоративних рослин в Німеччині перше питання задавали про декоративні властивості рослини, а після 80-х - в першу чергу цікавляться розміром рослини в зрілому віці.

Хвоя: луската, часта, інтенсивно золотисто-жовта, навіть взимку.

Ґрунт: вимоги до ґрунту і вологи невисокі. Саджанці туї східної 'Ауреа Нана' краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не викопується з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається.

Світло: тіньовитривала.

Застосування: чудовий кольоровий акцент. Рекомендується для малих садів, кам'янистих садів.

Характеристика сорту: туї в цілому не дуже різноманітні за забарвленням і формою, але тим не менш є для любителів рослин цінною групою. І хоча туї, як і інші хвойні, потребують підвищеної вологості повітря, вони добре ростуть і в межах міста, де з успіхом використовуються як стрункі, вітростійкі живоплоти.

Зона: 6b - зимостійка в умовах України при нормальному догляді.

Facebook comments